DÜNYA STANDARTLARINDA ÜRETİM YAPIYORUZ

DÜNYA STANDARTLARINDA ÜRETİM YAPIYORUZ
Ada Gıda olarak günden güne büyüyen kurumsal yapımızla Türk gıda pazarında organik ve katkısız ürünler üretmektir. Ada Gıda’nın standart kalite anlayışını gıda sektöründe de devam ettirmek isteyen Ada Neydi'nin ürün skalasında; reçel, helva ve tahin gibi kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmez ürünleri yer almaktadır. Yüksek üretim kapasitesi ve güçlü stratejik partnerleriyle Neydi, Türk gıda sektörüne büyük katkılar sağlamayı hedeflemektedir.
 
Saydığımız ürün skalasının dışında ayrı bir parantez açmak istediğimiz ürün çeşidi ise lokum… Portakallı, limonlu, güllü, elmalı ve diğer birçok çeşidiyle Neydi “Klasik Seri” lokumları, bunların dışında dünden bugüne süregelen geleneksel lezzetten vazgeçemeyenlerdenseniz eğer Ada Neydi Safranbolu ve Afyon lokumları serisi çeşitleri tam ağzınıza layık…
 
Dünya standartlarına göre gelişen ve değişen gıda teknolojilerini yakından takip ederek, üretim, sağlık ve hijyen alanlarında en son uygulanan teknolojik imkanları kullanarak, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden, güvenli, sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek nihai hedefimizdir.